| anonim_4396 a întrebat:

Intreb din plictiseala.
Cati v-ati masturbat la serviciu sau ati fost prinsi vreodata?
Am chef de amuzament.happyhappy

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata. Cand sunt la munca ma preocupa alte chestii si nu prea am timp sa ma gandesc la prostii.

| Jannah a răspuns:

In clasa a 8-a am avut un coleg ce s-a masturbat la ora de biologie, cu profesoara in clasa laughing era in ultima banca si il intreaba profesoara ( ce faci acolo Kourdi ) si el da un raspuns genial ( nimic doamna profesoara, ma gandeam ) si l-a surprins un coleg... ora urmatoare cand aveam cu diriga a ridicat mana si i-a spus laughing) reactia doamnei a fost una monumentala.

| anonim_4396 explică (pentru Jannah):

? deci mor, presupun ca reactia dirigăi a ramas istorie
Si eu am avut asa in clasa, vreo 5?

| Jannah a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://imgur.com/a/Ve9FGCS

sa nu intrebi de ce avea privirea aialaughing