| Fluture a întrebat:

Obisnuiti sa copiati la lucrari? Ati fost vreodata prinsi copiind? Ce v-au facut profesorii daca v-au prins? Plictisealaoh go on

6 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

M-a prins profa' de istorie acum 2 saptamani, cu 5 miute inainte sa se sune, aveam fituica in mana de la geaca.Hmmm...n-a facut nimic, am luat 7 in lucrare fiindca n-am facut ultimul punc, insa am dat lucrarea din nou si am luat 10laughing.
In rest... n-am fost prinsahee hee. Copiez atunci cand este necesar.

Bafta.

| Selena54 a răspuns:

Cateodata copiez.cateodata nu.laughing

Si nu am fost prinsa copiind laughing din fericire tongue

Răspuns utilizator avertizat
| ForbiddenLove a răspuns:

Copiez doar la profii care stiu ca nu sunt atenti :-J
ce usor copiez la unele ore...
nici nu trebuie sa scriu pe banca sau in palma...deschid direct caietul!:-J:-J
o singura data am fost prinsa dar sincera sa fiu nu mai stiu la ce materie (a fost mai demul chestia asta)
stiu ca mi-o semnat lucrarea si cand mi-o corectat lucrarea sa imi dea nota mi-o scazut un punct :-J
din fericire am scapat usor...adica nu mi-o dat doi cum ar fi facut alte profe.

| mihaitza90 a răspuns:

Pana acum nu m-a prins nici o data sau poate mo vazut si nu o zis nimic da nu prea am intrat in belele dc copiam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de obicei copiez la lucrari. O singura data m-a prins un domn profesor si mi-a scazut 1 punct in loc de 10 mi-a trecut 9. dar in reste mi-a mers. Bafta si tie!