| Inela a întrebat:

^_^ Intrebare pentru baieti big grin :
Ce calitati ar trebui sa aiba o fata ca sa va placa, chiar daca nu o cunoasteti, doar vazind-o, de exemplu, in scoala, cum ar trebui sa arate ca sa va placa? big grin
Va rog, fara respunsuri aiurea :/

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sexual pai sa fie frumoasa iar asta cam sti ce inseamna acuma cand iubesti mai faci si compromisuri plus ca a place pe cineva e un act inconstient la fel ca a iubi asa ca nu avem liberul arbitru de a alege/place, isi plac gandaci ai saruta unul nu cred nu ca ar avea ceva cu tine dar asta isi spune creierul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goală.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca e grasa ca o balena tot goala o vrei sai admiri sunca nu? isi face pofta de mancare

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu neapărat eu. Nici nu știi câți bărbați au fantezii(și relații) cu femei cu mult peste greutatea lor. Ș-apoi, defilează în curte și cui îi place, se uită, cui nu, știi drumu'.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut la nat geo uni dateau banii sa se lase batuti de femei

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Unu cumpăra adidași purtați de un an, poate mai mulți, mirosea duhoarea și avea orgasm.
Lumea nu-i așa cum te aștepți.

| Fernando9Torres a răspuns:

Hmm....la prima vedere?
Pai cam asa:
-Sa fie draguta
-Sa se comporte normal, fara fite si figuri!
-Sa nu se barbiereasca, ca atunci o sa trebuiasca sa ii cumpar si ei big, si na.e criza happy
-Sa nu miroasa(cea mai importanta)
-Sa nu consume alcool sau tigari(pentru ca atunci o sa imi ceara bani pentru ele)
-Sa fie delicata
-Sa nu fie grasa(nu am nimic cu ele dar eu sunt mai slabut...si na nu sta prea bine), dar nici prea slaba(sa fug dupa ea cand bate vantu`) happy

| RAY a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Cam zagarcit esti

| Fernando9Torres a răspuns (pentru RAY):

happy imi strang bani de o masina noua! laughing)

| ChrissD a răspuns:

Pai sa fie sincera sa aiba corp frumos sa fie delicata sa nu fie tiganca si sa poti avea o relatie cu ea.

| RAY a răspuns (pentru ChrissD):

Ce rasist esti, ce vina are fata ca e tiganca

| MLorand78 a răspuns:

Putina feminitate, comportament cat de cat manierat ca observ ca fetele nu mai stiu sa se comporte ca fetele...

| sjgdhsa a răspuns:

Sa fie draguta, sa nu fie grasa, sa fie de dreapa happy

| Rey_Andr_1999 a răspuns:

In primul rand sa nu fie grasa, dupa sa aiba parul liber (sa nu-l aiba prins), si sa fie draguta la fata