| anonim_4396 a întrebat:

intrebarea asta o pun mai mult pentru a ma descarca..sunt cu o fata de 4 ani si 4 luni sau mai bine sa zic cred ca am fost.Ea are un necaz in familie si nu avea chef de nimic ba din contra supararea si-o varsa pe mine, ne-am intalnit totusi am vrut sa o sarut sa o tin in brate nu avea nici un chef am dus-o acasa mai bine zis la bloc si am incercat sa o imbratisez sa o sarut se tot ferea mi-a spus de ce nu inteleg ca ea nu mai vrea sa aiba o relatie cu mine? noi aveam obiceiul prost sa ne certam aiurea pe orice motiv si eu si ea nu zic ca este vina ei este a amandurora.Intr-un final a plecat mi-a facut cu mana si mi-a spus ceau. m-a lasat ca un boschetar in drum ca sa spun asa.I-am trimis mesaj daca ma suna mai incolo mi-a raspuns ca da...insa nu s-a intamplat asa. am incercat eu sa o sun nu mi-a raspuns. mi-a trimis mesaj ca ma roga frumos sa o las in pace nu mai vrea sa fim impreuna idea e ca sunt atit de nu stiu ce cuvant sa folosesc sunt distrus numa cu gandul ca nu-i mai pot spune te iubesc.Nu stiu ce sa fac sa o inveselesc i-am trimis mesaje amuzante mi-am cerut scuze i-am spus te iubesc i-am spus tot ce simt si nu imi raspunde stiu poate am fost prea insistent.Sunt slab sa zic asa nu pot spune gata frate nu mai insist ca nu merita. chiar daca as vrea nu pot.Ce sa fac ca nici nu stiu ..ma simt distrus.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu drag, halele maica sfanta aparane pe credinciosi, 4 ani de zile cu fata asta sacaitoare, prietene asta te imbolnaveste psihic cu certuri si alte rahaturi, da-o incolo las-o in pace fugi cat te tin ochii de ea, are probleme grave mintale cheama urgent ambulanta sa o interneze la nebuni. fratele meu ignoro, rupe legatura cu ea si vezi-ti de viata si distreaza-te, ea nu te merita, revinoti NU AI PIERDUT NIMIC, defat ai pierdut 4 nai frumosi de tinerete in care te-ai fi putut distra la maxim

| MariusTarox a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu stiu ce sa zic. poate ai dreptate 4 ani pierdut idea e ca sunt varza..imi vine sa plang intruna nu am pofta de mancare. ma consum ca un... da n-am ce sa fac nu ma pot oprii... Dureros e ca este indiferenta. nici-o data nu a fost asa nu am vazut latura asta a ei in astia 4 ani si 4 luni.

| neutrino a răspuns:

Ghinion: ramai cu ea "prieten", dar cauta-ti o alta iubita.

| MariusTarox a răspuns (pentru neutrino):

Sa stii ca as vrea.dar mie asa de greu...

| LoveSleep a răspuns:

Crezi că ai rezolvat ceva dacă te-ai milogit de ea să te ierte?
Oricum, de ce-ai vrea asta? Din moment ce se desparte de tine fără să aibă un motiv bun, de ce ți-ar păsa? Trebuia să-i zâmbești frumos și să pleci.

O să mai ai parte de 2, 3 faze de genul și-o să înveți să nu-ți pese. Acum, orice sfat ai primi, e inutil. O să-ți treacă cu timpul.

Dacă după 4 ani nu meriți o amărâtă de explicație, e aiurea rău.

| MariusTarox a răspuns (pentru LoveSleep):

Ai perfecta dreptate dar iti zic sincer oricat as incerca. nu pot imi vine sa plang intruna doar gandu ca altcineva o sa o aiba. ma distruge.Nu este gelozie. e durere ca nu e amea..Mersi frumos

| SomeRomanianGuy a răspuns:

La inceput e mai greu, dar ai s-o uiti, stai relax.