| LooL77 a întrebat:

Iubesc o fata foarte mult, din toata inima! Ea are 14 ani eu 17. Este superba are de toate tot ce ii trebuie la un baiat arata ca una de 18 ani are un zambet de milioane nu il poti uita dar mi-am dat seama ca este doar un zambet fals.O cunosc de 3 luni, problema este ca are prieten de 8 luni este cu el, ne-am intalnit de o gramadat de ori, ne-am sarutat dar a doua zi mi-a spus ca a fost o greseala... straight face Acum o saptamana i-am spus ca nu mai are rost sa vorbim pentru ca imi facea rau si am inceput sa plang in fata iei si m-a luat in brate si i-am spus adio sad, am auzit si de la prieteni ca se vede cu o gramada de baieti, ba chiar am auzit ca a violato profu' de sport :O crying am auzit multe chestii urate despre ia, si chiar vreau sa o uit, dar inima nu ma lasa si nici eu nu prea vreau sa renunt asa usor, i-am cumpar iepuras, inel, colier... am stricat pe ia o gramada de bani, m-am batut din cauza iei, am luat amenda din cauza iei. Dar nu imi pasa! Azi se face o saptamana de cand nu am mai vorbit cu ea, si chiar azi mi-a trimis mesaje, ce faci? cum esti? si tot imi trimite pupici, m-a intrebat daca imi este dor de ea si chestii, eu cred ca i-am dat prea multa atentie si ia si-a batut joc de mine! sad Va rog mult dati-mi niste sfaturi, ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Logic ca nu te iubeste, ti-a zis adio fara probleme. Daca-i faci cadouri unei fete sa stii ca NICIODATA nu o vei face sa te placa. Tu trebuie sa fi indeajuns, nu cadourile.
Aparent e o persoana foarte toxica si iti recomand sa stergi orice lucru din viata ta care are legatura cu ea (poze, prietenia de pe facebook, evita zonele in care e ea in mod normal etc).

Singurul mod in care poti uita de ea in timp e sa iti gasesti alta ocupatie.
Du-te la sala de forta, iesi la agatat fete, fa cunostinta cu cat mai multe fete noi.
E greu dar se poate.
Tu daca insisti sa te tii dupa ea, tot ce o sa faci e s-o indepartezi sau sa o faci sa te displaca si mai mult.
Repet: niciodata nu mai fa cadouri unei fete ca sa-i "cumperi" afectiunea.
Exista carti despre fete care te poate ajuta.
Citeste cartea "the game" scrisa de neil Strauss sau cauta informatii si cartile lui david deangelo. Or sa te ajute.

| RAY a răspuns (pentru EVOLUTION_5448):

Ai man vreun link?

| LooL77 explică (pentru EVOLUTION_5448):

Mersi mult de sfat si chiar am sa citesc the game, dar m-ai am o intrebare. De ce mi-a scis dupa o saptamana : Ce faci? cum esti? ti-e dor de mine? straight face si imi trimite si pupici...

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Lool, caută şi tu o fată bună.

| LooL77 explică:

A da am uitat ca mi-a spus acum o saptamana ca nu ma iubeste! sad

| RAY a răspuns (pentru LooL77):

Asa cum exista barbatii curvari care se folosesc de femei asa sunt si fete se pare care le copieaza, foarte multi se dau la ea tu te credeai un print? daca fata e chiar frumoasa a avut multi parteneri, ai si fumat cu ea cum puteai crede ca e fata cuminte in fine, las ca viata merge inainte asta nu-i motiv de dramatism sincer, sincer vina e ta nu ei, cel care crede e de vina mereu, nu tea obligat nimeni sa o crezi

| LooL77 explică (pentru RAY):

Stiu, ai dreptate happy