| ajutor0000 a întrebat:

iubesc pe cineva care nu stiu daca ma iubeste (ma priveste, este suparat cind ma vede cu cineva, toti spun ca el ma iubeste ) eu nu stiu ce sa cred doar ca el se mai uita si la o colega de la mine din clasa chiar nu stiu ce sa cred voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Abordeaza-l in privat si atragei atentia ca daca vrea ceva ar fi Bine sa se potoleasca doarece nu asa se castiga o fata!

| alexandersuperninjamax a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca este situatie ciudata dar eu stiu ca se preface ca nu te iubeste pentru ca vrea ca tu sa faci primul pas deci invita persoana la o intalnire sunt sigur ca va functiona

| ajutor0000 explică (pentru alexandersuperninjamax):

Mersi de raspuns dar e si rusinos