| Bianca78 a întrebat:

Buna TPU. Iubitul meu si-a uitat telefonul acasa și am zis sa va pun o întrebare de pe contul lui. El este plecat la munca și se va întoarce mâine dimineață. Cu siguranță când se va întoarce va dori sa facem sex. El ma satisface nu zic nu, chiar dacă partida durează maxim 2 minute. Eu as vrea sa dureze maxim 5 minute sa ne bucuram și mai mult de actul sexual propriu-zis.
Întrebarea mea este : ce sa facem ca să dureze atâta? Va rog sfaturi utile.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Lubricant cu efect de intarziere, prezervativ cu efect retroactiv

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai aduceti pe unul in dormitor, care poate duce alea 3 minute in plus.

| Emilian65 a răspuns:

Faceti sex mai rar.

| Catrice a răspuns:

Mișto să-ți zică iubi ce conturi are pe nethee hee

| Bianca78 explică (pentru Catrice):

Dar un răspuns ai?

| Catrice a răspuns (pentru Bianca78):

Da,să-ți faci propriul cont sa nu mai iei telefonul lui iubihee hee

| Sofer a răspuns:

Masturbat înainte și după incepi runda

| Anuskaa a răspuns:

Mai inainte era la dus, acum nu e acasa, daca repeti o intrebare atunci sa scrii fel tot textul.

| radu877 a răspuns:

Pune-l sa se masturbeze inainte

| DavidIron a răspuns:

Fără supărare, dar aceste chestii depind de la om la om, poate e în genetica lui sa o termine asa repede. Eu o gat după 20 min happy