| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Iubitul meu este la baie și face duș, i-am luat telefon ca să va pun o întrebare vouă. Cu siguranță că după ce o să-și facă duș o sa facem sex. El ma satisface nu zic nu, chiar dacă partida durează 2 minute maxim dar as vrea sa dureze 5 minute ca să ne putem bucura și mai mult de actul sexual propriu-zis.
Întrebarea mea este : ce putem sa facem ca sa mai mult actul sexual? Va rog niște sfaturi pls.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Langsam, lent.

| relian a răspuns:

Nu ai spus cati ani are iubitu tau. Daca are destui, sau daca faceti sex de ceva vreme si tot asa se intampla, luati ceva spary pentru ejaculare de asta precoce, da ala cateva pufuri si dupa o sa faceti si juma de ora nu 5 minute laughing
Se gasesc la sexshop,in rest nu stiu pe unde ar mai fi la vanzare, sau online poti comanda.
Nu face rau, nu is pilule, deci ceva extern, da pe scula, aia nu mai e asa de sensibila si tu vei fi in al noulea cer laughing spor la bucurie

| gogugogugogu a răspuns:

Faceti mai des.