| chocolatte a întrebat:

Ma adresez fetelor din aceasta minuntata comunitate! Am o problema, desi am menstruatie de cativa ani buni nu este regulata! Acum 2 luni a lipsit(nu avusesem nici un contact sexual), luna trecuta mi-a intarziat cam 6-7 zile, si m-au chinuit acele dureri premenstruale vreo 5 zile inainte sa isi faca aparitia! Luna asta aceiasi problema nu imi mai vine si am durerile de vreo 2 zile. si temperatura crescuta si etc! Ce-i drept ma ingrijorez si in privinta unei sarcini dar toate contactele sexuale le-am avut protejate! Deci ce pot face sa apara menstra mai repede, sa nu mai ma chinuie durerile atatea zile ceva naturist daca stiti! O sa fac o vizita si la ginecolog cat mai curand! Multumesc:*

1 răspuns:
| TąNyą a răspuns:

Cât mai curând... doar el îţi va spune exact ce ai. nu e bine să iei pastile după ureche... mai aşteaptă.

Fă o baie caldă, nu fierbinte şi-ţi mai trec durerile.

FantaSZy.