| AnDrEeA_2871 a întrebat:

ma ajuta si pe mine cineva la un eseusad : un eseu in care sa convingeti un auditoriu de corectitudinea hotararii studierii religiei in scoli... funda

1 răspuns:
| RawrLexa a răspuns:

Du-te in **** mea!
Invatati sa va rezolvati datoriile pentru. scoala, teme etc.straight face
Sunteti niste copii, care sincer nici nu ati merita aceste studii pe gratis.
Inavta macar sa faci categoriile de pe aceste, site-uri de comunicare, daca temele nu stii sa le faci.happy
Religia trebuie pentru. a va da o cale dreapta si buna in viata celor care nu-si gasesc aproapele.