| Deliaa94 a întrebat:

ma confrunt cu o problema. Ce părere aveți dacă o persoana nu își dorește o relație cu cineva dar in schimb ii place sa petreacă ore la telefon sa vorbească și chiar și sa se vadă cu peroana respectiva? Ma confrunt cu o peroana de genul vb cu un tip dar mi-a zis ca nu vrea o relație serioasă dar in schimb ii place sa vb la telefon sau de curând m-am autoinvitat la el, el nu este din același oraș cu mine. Dar a zis ca ar accepta dacă m-aș duce la el! Nu știu ce sa mai cred! Adică a zis ca nu simte ca sunt eu persoana aia dar am văzut ca ii pasa de mine și îl interesează.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sunt tot felul de personaje pe lumea asta!
Pai daca te-ai autoinvitat la el, a luat-o ca o oferta sexuala, cum sa nu accepte?!
Daca mergi, sa nu uiti de prezervative!

| Plato a răspuns:

Esti o prietena, ce e asa enigmatic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasã-l in pace, doar frustrezi omul daca nu vrei nimic de la el.

| dd17 a răspuns:

FriendZone?