| Windowsxp1 a întrebat:

ma pot dezvirgina daca fac anal (sunt gay)?
Recent am aflat ca daca faci anal nu te poti dezvirgina, doar daca faci vaginal poti si sunt gay si nici nu vreau sa fac operatie pentru asta, vreau doar atata sa stiu, daca sunt gay si fac anal, ma pot dezvirgina?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice persoana cu orientarea homosexuala se dezvirgineaza sau este dezvirginat, in momentul in care intretine primul act sexual, care in cazul lor bineinteles ca se poate realiza doar prin sex anal.

| mihai69 a răspuns:

Evident că te vei dezvirgina dacă faci sex cu un alt tip (gay fiind).
Oricum, operație nu ai la ce să faci - nu există încă operație de dezvirginare! rolling on the floor

| Windowsxp1 explică (pentru mihai69):

Exista

| mihai69 a răspuns (pentru Windowsxp1):

Crede-mă, NU există.
Dezvirginarea se produce doar în clipa când penisul pătrunde într-un anus (sau vagin). Nu există alte semne fizice sau de altă natură. Nu există și deflorare, ca la fete. Și chiar dacă ar fi, o fată care se deflorează „artificial" prin masturbare sau chiar manevre medicale tot virgină rămâne până intră un penis în vaginul ei.
Așadar, ce „operație de dezvirginare" visezi copile?!?

| Dismally a răspuns:

Presupun ca da, adica dupa ce faci sex nu vei mai fi virgin, indiferent ca este cu o fata sau un baiat big grin

| Robertandrei4858 a răspuns:

Dezvirginarea propriu-zisa nu inseamna sa se rupa ceva acololaughing virgin inseamna neatins, nepenetrat. tragi tu concluzia.

| Roxana19928 a răspuns:

Virginitatea e un mit social.

| Lawrrrr a răspuns:

Esti dezvirginat dupa prima experiența sexuală, de orice natura

| Lawrrrr a răspuns:

Documentează-te inainte sa tragi concluzii, hai sa nu ne mai dam inteligenți, ce treaba au femeile din lume dacă el e gay? Esti dus tu cred, cauta pe net ce înseamnă sa fii gay.

| teli92 a răspuns:

Astai prima intrebare pe care am amuzit cu dezvirginarea la baieti( gay ) pe TPU. Sigur te dezvirginezi daca o faci cu un baiat, numai ca trebuie sa folositi lubrifiant si prezervative ca altfel vei avea fisuri anala. Good Luck.

| PascuAndrei2330 a răspuns:

Dpdv medical virgină înseamnă să aibă himenul intact. Dacă tu ai himen la anus atunci da, te dezvirginezi