| addutsa a întrebat:

vreau sa stiu si eu ce senzatii ai cand faci sex anal si ce riscuri are?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce plăcere este asta dacă nu te respecți?
Sexul anal aduce infecții, rupturi de mușchi, fisuri anale, hemoroizi, diverticuli cu constipație, incontinență de fecale, și chiar un cancer colono-rectal!
Oare se merită să fii bătaia lui de joc?
Anusul este făcut să elimine, nu să primească. Niciun medic nu-ți va recomanda sexual anal/oral, ci cel normal.
Psihologic, este o deviere de comportament sexual.
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Senzatiii tari romanestilove strucklove strucklove strucklove struck ahhhhlove strucklove struck

| MasterYoda a răspuns (pentru elasexygagica):

Ca si cand ai fi angajat la stat