| pinguinuVerde a întrebat:

Ma simt putin dezamagita si am nevoie de niste sfaturi. Ma simt distantata de toti, inclusiv de iubitul meu cu care sunt impreuna de aproape un an. El vrea sa facem toate lucrurile impreuna insa mi se pare putin egoist si uneori este rautacios. Mi-a oferit un singur orgasm de cand ne-am inceput relatiile sexuale iar dupa partidele de sex (scurte de obicei tinand cont ca prima runda dureaza un minut, doua, maxim) raman dezbracata in pat iar el adoarme. Ma simt oarecum folosita, nu zic ca nu ar tine la mine, dar si cand "ne jucam" unul cu altul, el isi termina treaba iar eu raman iar cu ochii in soare laughing adica nu ma ajuta sa ma termin nici macar cu mana. E foarte frustrant si destul de agresiv pentru corpul meu cand raman asa, si ma intreaba dimineata urmatoare de ce sunt nervoasa. Nu prea e atent cu organul meu sexual, probabil nu are experienta pentru ca s-a intamplat sa ma si zgarie si i-am spus sa se opreasca. De curand, nu am putut avea contact sexual pentru ca pur si simplu nu ma udam. Poate fi ceva in neregula si cu mine, de ce sa neg, dar in acelasi timp ma plictiseste, nu ma excita destul desi l-am "ghidat" chiar eu de cateva ori... Am zile cand nu ii mai pot da drumul din brate dar si zile in care nu ii pot suporta atingerile. Voi ce parere aveti? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DianneSlr a răspuns:

Clar nu îți acordă suficientă atenție, in prim plan fiind plăcerea lui și atât. Spune-i sincer, exact cum ai scris și aici, că ți se pare totul monoton, încercați poziții noi sau pur și simplu explică-i că trebuie să acorde mai mult timp preludiului. Dacă continuă lucrurile așa, îți recomand să-ți cauți pe cineva capabil, care să știe că atât in cuplu cât și în pat nu e loc de egoism. Baftă.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Schimba bacnomatul cu altul daca e defect

| vocea a răspuns:

Ae trebui sa cauti un barbat care sa te iubeasca si sa te faca fericia, daca nu iti place nu mai ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vorbesti cu el. Degeaba ne spui noua asta, trebuie sa ii spui prostului asta ca sa nu mai fie prost. Foarte simplu.

| Roliii a răspuns:

Si pe mine ma tine mai mult laughing)