| Marius2011 a întrebat:

maine este ziua iubitei mele implineste 17 ani i-am loat un set giordani gold, parfum, crema de corp si deodorant cu bila, credeti ca i va placea? si ce ar trebui sa mai adaug in afara de un buchet d trandafiri alcv ce ar mai trebui?

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

La multi ani iubitei tale! Deci cred ca cadoul este super frumos, si plus trandandafirii, insa ar fi super tare daca i-ai lua anume 17 la numar. Si inca ceva, toti au zis sa-i ei un lucru care sa ramina si sa-si aminteasca de tine. Nu i-l lua acum, vor fi prea multe si vei parea ridicol, asteapta vreo luna doua si daruieste-l intr-o intilnire obisnuita, asemenea cadouri apropie, nu taman cu o ocazie speciala, fiecare zi traita in doi e minunata, sa va iubiti multwinking

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. La Multi Ani prietenei tale, sa fie fericita alaturi de tine, si tot ce-si doreste. Legat de cadou, ar trebui ceva care sa ramana. Un parfum o crema se duce. De exemplu un lantisor de argint cu o bratara cu initialele tale. Un tablou. Un lucru in casa. Cam asta. Sa fiti fericiti. Pa!

| Isabellaღ a răspuns:

Nu! Ajunge.big grin O sa ii placa sunt sigura. Fetelor le place foarte mult acourile astea.

Sa nu uiti de trandafiri.big grin

| bella_5744 a răspuns:

Scriei un biletel de dragoste si pune-l langa buchetul de flori.sau nu stiu gaseste ceva care sa ii aminteask de tine de relatia voastra.o jucarie mica de plus daca are acasa asa ceva sau o bratarica un medalion ceva ce poarta ea.tu stii mai bine!