| Belllla a întrebat:

ce ii mai pot duce unui baiat de ziua lui in afara de un set de :parfum, deodorant si o crema?

8 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Ia-i o ciocolată, sau un baton.
Şi îi poţi lua şi o carte.

Numai bine! şi la mulţi ani respectivuluiwinking

| ZaNnii a răspuns (pentru blueangel99):

Pai poti sa cumperi un ceas.sau un lantisor...depinde daca e special baiatultongue

| traie994 a răspuns:

O carte,un pulover, o perehe de blugi, o ciocolata sau o floare neaparat...La multi ani aceluia sau aceiei!

| ThatGirl19 a răspuns:

Aaaa...depinde de personalitate...o carte, o camasa, ce si-ar dori (si nu ar fi asa de scump ) tongue

| SimoDR a răspuns:

Indiferent daca iti este prieten sau amic, nu faci cadou parfum sau deodorant! Astfel de cadouri dau nastere la interpretari si nu cred ca iti doresti sa se supere. Poate ca va avea imresia ca acest cadou este o aluzie, ca ai putea sa ii spui ca miroase nu tocmai placut! De evitat! O crema merge, dar trebuie sa stii ce i se potriveste. Daca este doar amic, din gasca, poti sa ii daruiesti un set format breloc, portofel si minilanterna. Se gasesc la raioanele specializate in marile magazine.

| IlonaIlona a răspuns:

Ma gandeam ca un tricou personalizat cu un mesaj destul de funny ar fi destul de dragutwinking...La multi ani acelui baiat si bafta in gasirea cadoului perfect!

| Belllla explică:

Este doar un prieten. happy

| ZaNnii a răspuns:

Pai poti sa cumperi un ceas sau un lantisor... daca e un baiat mai specialtongue