| jony22 a întrebat:

Va rog ajutati-ma....este ziua iubitei mele, face 17 ani si nu stiu ce sa ii iau puppy dog eyes nu stiu ce i-ar placea puppy dog eyes dati-mi o idee puppy dog eyes as vrea sa ii iau un buchet de 17 trandafiri si un urs mare de plus puppy dog eyes credeti ca e bine? oricum vreau mai multe pareri si idei puppy dog eyes va rog

6 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Lucrurile mici facute din dragoste sunt cele mai mari comori, ia ce crezi tu si ce iti place si tie pentru ea nu lua ceva doar de dragu ca sti ca ei ii place dar tie nu.

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Da e bine, e ceva dragut si simbolic poti adauga o cutie cu bomboane de ciocolata, dar de asemena ii poti lua:
bijuterii sau accesorii daca poarta si ii plac
sa pui in rama o fotografie cu voi doi
un parfum daca ii sti cat de cat gusturile
o bluza sau o rochita daca ii sti marimea
o carte daca ii place sa citeasca
Acum depinde si de gusturile ei. Atata timp cat ea simte ca ti la ea si iti pasa se va bucura enormlbatting eyelashes. Bafta!

| smil3y2002 a răspuns:

Un urs mare de plus? La 17 ani? Si o sa se duca cu el dupa ea oriunde se duce?
Trebuie sa ii iei ceva care sa poata purta. ceva care atunci cand il pune pe ea sa isi aduca aminte de tine.
Florile sunt obligatorii (indiferent de numarul lor). Restul in functie de banii de care dispui. Incepand de la o pereche de cercei, un lantisor, o bratara sau un lucru vestimentar care stii ca si l-ar dori mult.

p.s. jucariile sunt facute pentru copii | la 17 ani este adolescenta.

| jony22 explică (pentru smil3y2002):

Da cred ca ai dreptate puppy dog eyes mersii puppy dog eyes