| Alice257 a întrebat:

Mi-a placut de un baiat acum o luna si prietena mea cea mai buna tot imi trimite poze cu el si tot mai imi spune ca inca il plac. Intrebarea mea este: Cum sa o fac sa inteleaga ca nu imi mai place de el.( nu stiu daca e buna categoria daca nu scuzati-ma)

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Îţi găseşti un iubit.Dar nu o face dacă într-adevăr îţi place de băiatul din fotografii.E timp inutil.

| corbulalbrosu a răspuns:

Spune-i ca il cedezi ei deoarece tu nu mai ai deloc dentimente fata de el.In loc sa-ti trimita pozele tie ea poate sa-si faca un album foto cu pozele lui asta facandu-ti o reala placere deoarece in acest mod vei scapa definitiv de el.

| Doub a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca nu iti place si gata.

| SkyPilot a răspuns:

Scrie pe ele baiatul + prietena = love si returneaza-le la ea happy