| Andreea6272 a întrebat:

Buna TPU, mi-a zis baiatul de care imi place ca nu se simte asa bine, ce sa-i zic ca sa para ca imi pasa mult?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i spui ca-i doresti sa se inanatoseasca rapid si sa auzi numai de bine, de la el!

| VoidEternal a răspuns:

laughing))

Cred ca ideea e chiar să îți pese, nu să faci să pară că îți pasă...

| nicu991 a răspuns:

"Sa para ca imi pasa"... Ai inceput bine?

| Marius2001Pop a răspuns:

Din pacate, trebuie sa iti pese mai intai si dupa sa ii spui lucrul acesta. happy

| Andreea6272 explică (pentru Marius2001Pop):

Dar imi oasa numai ca nu stiu cum sa ii arat

| Marius2001Pop a răspuns (pentru Andreea6272):

Spune-i sa ia pastile, sa vada un medic. nu trebuie nu stiu ce text special.