| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa para ca nu imi mai pasa de un baiat, cand de fapt mie imi place foarte mult de el?

Răspuns Câştigător
| xcocaineee a răspuns:

Hello!
Daca spui ca il placi foarte mult, nu prea ai cum sa faci sa para ca nu iti pasa de el. Incearca pur si simplu sa nu il bagi in seama si sa ilocolesti. In niciun caz sa nu il jignesti sau sa iti bati joc de el. O sa creada ca fac asta doar ca sa fii observata. Sper ca ti-am putut fi de ajutor. Mult succes :*:*
Fundita? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tie iti pasa de el sau nu? Fii mai firma.

| Adorable a răspuns:

Buna!
Stai in preajma celor pe care ii iubesti si afunda-te in discutii incat sa iti stea capul numai la ele. Incearca sa nu stai in zonele unde te-ai putea intalni cu el si chiar de il intalnesti nu ii zambi. Incearca sa il privesti doar ca pe o persoana obisnuita.

| dan_2834 a răspuns:

Incearca sa fii indiferenta cu el, sa nu ii acorzi atentie si sa ii raspunzi "mai de sus", daca e cazul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa para ca nu imi mai pasa de el pentru ca m-a facut sa sufar foarte mult si in plus crede ca daca imi place de el o sa fac totul pentru el si nu e asa

| Razvanel231 a răspuns:

Nu prea poti sa faci asta daca il placi foarte mult! de ce vrei sa para ca nu iti mai pasa de el?