| Papadopolina a întrebat:

mie imi place de un baiat din scoala mea! el este cu 3 ani mai mare ca mine. o pritena de-a mea mi-a zis ca eu vorbeam cu cineva iar el se uita intruna la mine.eu nu stiu ce sa cred fiindca cred ca stie ca-l plac! voi ce credeti? plz helpsadsadsadsadsadsadsadsad

2 răspunsuri:
| CloseToYou a răspuns:

Nu poate nimeni sa stie sigur daca al te place sau nu doar pentru ca te-a privit odata mai insistent.Incearca sa-i observi si tu comportamentul pe care il are in preajma ta:daca te priveste,iti zambeste,incearca mereu sa fie in preajma ta. Oricum daca stie ca-l placi, nu mai sunt prea multe de facut pentru tine.El e mai mare, si o sa ia initiativa daca simte la fel pentru tine.

| 7hel3l4kR0s3 a răspuns:

Da e posibil sa te placa. Incearca sa ii atragi atetzia si sa vezi daca iti raspunde sau lasa-l pe el sa te cucereasca si asa iti dai seama usor daca te place sau nu. Bafta mai Vorbim