| madalina_3699 a întrebat:

Buna TPU mie imi place de un baiat el are 22 de ani iar eu 17 credeti ca e diferenta mare de varsta sau mi se pare mie poate ca imi e frica sa incerc o relatie cu un baiat mai mare decat mine voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| ღNuTzAღ a răspuns:

Nu,diferenta nu e mare.e ok..Eu tot am 17 ani si prietenul meu are 21 si Slava Domnului la noi totul e minunat si avem un anishor impreuna..Succes si tiewinking

| iubesteOrezul a răspuns:

Hey :*. Nu este diferenta asa mare. Intre mine si prietenul meu sunt 7 ani. Eu cred ca o sa poata sa fie ceva. Nu trebuie sa iti fie frica. Daca ajungi sa ti la el, si el la tine, totul va fi oke. Succes.

| SomePrettehGurl a răspuns:

Nu e nimic in neregula. XD

| AleCsuţaa a răspuns:

Încearcă să te gândeşti la părinţii tăi, sau poate la alte rude de-ale tale ce au o relaţie şi este o diferenţă de ani. Dacă la ei nu au existat probleme la tine de ce să existe? Cunosc persoane ce sunt impreuna chiar dacă diferenţa este aproape de 12 ani. Oricum, dacă îl iubeşti ce rost are să mai ţii cont de diferenţa de vârstă?

| catamafiotul a răspuns:

Diferenta mare de varsta c-am este dar acum se practica asta si nu cred ca este vreo problema asta sunt alte relatii in care baietii sunt mai mari si cu 10 ani si nu exagerez ...eu zic ce-l mai bine sa iti asculti inima si nu te uita la varsta ca dragostea nu are varsta...

| n3aR a răspuns:

Am vazut relati 24 baiatu si 16 fata nu e diferenta marewinking daca exista cv intre voi dc sa nu? In plus ai grija baietii de vastra aia vor multe de la o relatie dar in fine ai 17 ani nu cred ca ar fi o problema pentru tine... intelegi la ce ma referwinking. Succes