| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.peroana de care imi place m-a atins usor pe umar iar eu la randul meu am facut la fel. chiar imi doream sa fac acest lucru doar ca nu am vrut sa ma grabesc si nu am vrit sa interpretez gresit gestul facut de el dar am observat ca ma atinge destul de des.cand imi vorbeste se apropie foarte mult de mine iar eu ma uit in ochii lui cand ii spun ceva sau cand ascult ce imi zice.cum ar putea interpreta gesturile facute de mine? adoca isi poate da seama ca il plac adoca r chiar asa evident? par disperata?

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Sunt niște gesturi simple și drăguțe. Tu ai putea interpreta că îi place de tine. Nu, nu pari disperată.

| neutrino a răspuns:

Da, dar numai daca el este capabil sa citeasca in ochii tai.

| stark47 a răspuns:

Nu pari disperata
tu placi pe acel baiat iar el se apropie foarte mult de tine, iar tu nu dai inapoi pentru ca iti place.nu e disperat insa sigur si-a dat seama ca il placi.
cand te apropii atat de mult de o fata gen 10 CM fata de ea, devine usor ciudat daca nu sunt implicate sentimente romantice intre cei 2. daca sunt totusi sentimente, iti vei dorii sa vina cat mai aproape, iar el exact asta face, progresiv, se apropie mai mult mai mult pana ajunge la buzele tale