| gabytza8 a întrebat:

Buna TPUtongueuteti sa imi ziceti si mie gesturile unu baiat rusinos care te place?
Funa!winking

Răspuns Câştigător
| PerfectInsanity a răspuns:

Balbaieli inrositul obrajilor, incapacitatea de a te privi in ochi, evita sa vorbeasca cu tine dar subit apare peste tot pe unde esti si te urmareste cu coada ochilor. Nu face niciodata primul pas.
succes, o sa ai nevoie

| AleAlecS a răspuns (pentru PerfectInsanity):

Si daca e un baiat timid si totusi se uita atent la fata asta ce inseamna?

| PerfectInsanity a răspuns (pentru AleAlecS):

Ca te place. ochii spun totul

| AleAlecS a răspuns (pentru PerfectInsanity):

Si daca ma place de ce nu zice nimic...chiar daca e timid cred ca daca ar fi sa ma placa ar incerca sa-mi atraga atentia totusi!

| PerfectInsanity a răspuns (pentru AleAlecS):

Nu chiar, nu vrea pur si simplu sa faca primul pas, ii e frica

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te prea priveste in ochi si cand o face se inroseste in obraji

| KeporLove a răspuns:

Buna.
Te priveste subtil cand nu iti dai seama.
Iti zambeste si incearca sa iti atraga atentia.
Discuta pe mess cu tine mult mai mult ca si afara si foloseste in exces :* :X etc