| DeeăMuffins a întrebat:

Bună TPU

Sa va povestesc:
Imi place foarte mult de un baiat mai mic ca mine cu 3 ani ne cunoastem de vreo 2 ani prima data cred ca ma placea dar acum nu mai stiu ce sa credrolling eyes nu vreau sa i spun ca il plac dati-mi niste metode de atras dau Fundă la cel mai bun >raspunspuppy dog eyesbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca vreti sa va cunoasteti mai bine. Daca folosesti tot felul de metode, dupa cum spui, s-ar putea sa fie totul la caterinca. Asa ca mai bine spune-i in fata ca vrei sa incercati sa fiti mai apropiati. Daca si el are sentimente pentru tine, va accepta. Bafta happy!