| Anonimus937382 a întrebat:

Bună TPU, sper să nu mă judecați, știu că nu este normal, dar nu-mi pot controla sentimentele. Eu mă simt atras de femeile mature, cele care au peste 38 de ani, pentru că sunt mai mature, iar corpul lor este dezvoltat, am încercat sa-mi schimb preferințele și să mă întâlnesc cu fete de vârsta mea, care au 20 de ani. Dar pur și simplu nu simt nimic pentru ele, consider că sunt copile imature, iar eu vreau o femeie, chiar dacă am doar 20 de ani, nu îmi plac fetele de vârsta mea. Va rog, nu mă atacați, nu vreau să văd comentarii că vreau bani, nu este despre bani, pur și simplu ma atrag femeile care au 38-55 de ani, deoarece sunt dezvoltate din poate punctele de vedere. Cum pot să fac să schimb aceasta atracție? As vrea sa ma schimb, dar nu reușesc. ceva sfaturi?

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Tu ești la varsta la care trebuie sa te distrezi în studenție și sa străbați cearsafuriile căminelor universitare. Femeile între 38-55 sunt majoritatea divorțate și cu copii, iti vei nenoroci tinerețea.
Mommy issues?

| ania a răspuns:

Ai avut o relație proasta cu mama sau ai crescut fără ea?

| doctorandus a răspuns:

De ce vrei sa te schimbi? Accepta-te asa cum esti si gaseste-ti o femeie matura care vrea sa faca sex cu tine.

| dullcat a răspuns:

De ce nu mergi la psiholog? Ce faci tu concret ca sa te schimbi? Sa tot postezi pe TPU aceleasi intrebari nu se pune. Este clar ca nu vei urma sfaturile nimanui de aici, asa ca mergi la psiholog, deoarece din creier porneste.Nu dintre picioare.

| anonim3247 a răspuns:

Tu la 20 de ani cam maxim 26 de ani trebuie să aibă o femeie mai mare dar trebuie să arăți și tu de vreo 25 de ani la 20 de ani.

| AmandinaDragan a răspuns:

Ia o baba de 60 de ani!

| Continchiscontsters a răspuns:

Nui bine frate nu știu ce sa zic

| GeorgeCazan a răspuns:

O sa ai timp și de femeile mature, când vei ajunge la vârsta aia. Momentan focuseaza-te pe femeile de vârstă ta, ca de nu cand vei ajunge la vârsta femeilor care te atrag acum, îți vor place atunci astea tinere și...e nasol atunci.

| Anonimus937382 explică (pentru GeorgeCazan):

Nu mă atrag femeile de vârsta mea, niciodată nu o să mă atragă o,, copilă ", eu vreau o femeie, nu o fetiță, niciodată nu o să mă atragă una tânără, deoarece nu am ce învăța de la ele. Sincer le găsesc respingătoare, eu vreau una care știe ce este aia viata.