| Grigore23 a întrebat:

Eu am o atractie la femeile mai mature... Cum sa scap de aceasta chestie? Este destul de rusinos nu?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Trebuia sa spui si cat de "mai". In fine, stai linistit, si daca e vorba de 10-15 ani, daca te accepta e super ok! Ca daca tu faci pe timidul rositor in obrajori, vine altul si ii trage niste simfonii in mi bemol major de n-ai vazut tu din alea!

Si la unele specii de maimute, exista niste matusi, care ii invata pe masculii tineri cum de vine "cestiunea in cauza". Asa ca, (virgula) Carpe Diem! Important e sa va placeti intelegeti si potriviti!

Asa ca stai linistit (dar nu fi obraznic!) ca si lor le mai place cate un tinerel, macar asa, ca variatie, prospatura de morcov si amuzament, etc. Sa fiti discreti insa, ca e mai sanatos! Si numai cu protectie sa va jucati!

| Zazu a răspuns:

Roata vietii se invarte, cand esti tanar iti plac cele mai coapte, cand esti matur or sa iti placa cele crude.
Legea compensatiei laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa ca mai cresti si iti vor placea alea mai mici. ai sa vezi

| OnlineZ a răspuns:

De ce sa fie rusinos? Atata timp cat arata bine.e ok.Stii vorba aia "Gaina batrana face zeama buna " laughing.Pup

| Felys a răspuns:

Cate femei nu au atractie la barbati batrani, de ce nu ar fi si invers, nu e nici o rusine, fiecare are propriile fantezii

| Vix999 a răspuns:

Depinde de varsta ta si de a lor. In principiu nu e rusinos. Pana la urma e viata ta si alegerile tale (ca sunt tampite sau nu, sunt ale tale ).
Atata timp cat nu este un atac la moralitate si la binele altora, nu e rusinos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc rusinos... Adica sa zicem ca ai 18 ani si iti plac tipe bune de 22+, ce este asa neobisnuit?

| pisicutzamik a răspuns:

Dragostea nu are varsta big grin!

| kiv1990 a răspuns:

Las grisa ca nu nimic rau in asta, mie la 20 ani tot imi plac cele de 24-25.
nu demult am avut o relatie cu managerul meu naty si ea are 27 insa face cit trei de 20.

| WildDream a răspuns:

Cati ani ai?

| irrumator30 a răspuns:

Depinde cat de mature... adica nici ca tusa fii de 16-17 si ele de 50, nu e ok. Daca ai 20 si cv si iti plac cele de 30 si ceva, mai merge.
Nu e rusinos! Gaina batrana face supa mai buna! Deci, daca se poate, go ahead!

| kim33 a răspuns:

Dragostea nu are varsta dar ai grija sa nu fie prea matura depinde ce varsta ai incearca si tu o iubita ma tanara

| AfB a răspuns:

De ce ai vrea sa scapi? Poate tu nu regasesti in cele de varsta ta ceea ce regasesti in cele " mai mature". Oamenii sunt diferiti si au nevoi diferite. Nu incerca sa pierzi acel lucru care te face special, te vei sufoca in multime.