| Esmeics a întrebat:

:*
Stau cu un baiat de aproape 3 luni, inainte vorbeam mai mult cu el intra mai des pe mess. Vreau sa spun ca nu e din oras cu mine dar nu sta f departe... Acum nu mai vb asa des cum o faceam inainte. Credeti ca ar vrea sa se desparta de mine? Sau si'a gasit pe alta? straight face

3 răspunsuri:
| ŁοłłϊÞοÞ a răspuns:

Pf... Rar se intampla ca relatiile la distanta (indiferent cat de mare sau mica este) sa dureze straight face. Poate chiar s-a plictisit de tine si de faptul ca nu va puteti intalni mai des (banuiesc) - scuze ca a sunat asa urat - si a ales sa caute pe altcineva care este mai aproape de el. Desi, daca tine la tine, toate aceste lucruri ar trebui sa dispara din discutie si poate el are doar o perioada mai proasta sau i s-a intamplat ceva.
Vorbeste cu el si intreaba-l ce are. Poate iti va explica si cel mai imprtant, iti va spune adevarul.
Succes :*

| Esmeics explică (pentru ŁοłłϊÞοÞ):

Multumesc mult :*

| Esmeics explică (pentru ŁοłłϊÞοÞ):

Multumesc mult :*