| Snoxy005 a întrebat:

Stau cu un tip de cateva luni. Nu e din oras cu mine dar nu sta f departe. Nu mai intra pe mess sa vb ca altadata. Credeti ca si'a schimbat sentimentele pentru mine? Sau si'a gasit pe altcineva? straight face

3 răspunsuri:
| gdez a răspuns:

Cauta`l la telefon. Posibil sa nu`i mearga calculatorul, sau cum ai spus si tu, are pe alta.thinking incearca sa dai de el.happy

| AlinaFilip99 a răspuns:

Poi, ati putea vorbi direct!
Sau, poate nu are timp sa intre...
Orice e posibil dar eu propon sa purtati o discutie deschisa cand aveti ocazia!
Success!kiss

| ramonyk93 a răspuns:

Incearca sa dai de el si spune-i ca nu ti se pare normal ceea ce face si sa iti zica dca numai vrea sa fie cu tine in fata. dupa parerea mea este un las daca evita sa vorbeasca cu tine.