| maria4567 a întrebat:

stiti m-am indragostit de cineva... e un baiat foarte deosebit ma intelege si il iubesc tot mai mult dar nu stiu daca el ma iubeste...si ma doare sufletul din cauza ca am aflat ca ii palce de cineva dar el fiind rusinos nu s-a dus la intalnire si nu stiu ce sa fac suntem facuti unul pentru celalalt dar nimeni nu ne vrwa impreuna.cryingcryingcryingcrying spuneti-mi ce sa fac ca sa mi-l scot din suflet.cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

>> Se spune ca ai nevoie de timp pentru a uita o persoana. asa ca da-i timpului, timpwinking! Lasa dragostea sa te caute. love struck ..caci daca o cauti nu ai parte deplina de ea straight face! < Mult succes!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia baga id lui, vorbiti acolo.In fata unei persoane nu prea ai curaj sa vorbesti, dar pe mess o sa ai curaj. Si eu am vorbit cu cineva pe mess, dar nu am mers la intalnire, mi-a fost rusine, nu stiu.Si acum imi pare tare rau ca nu am putut salva nimic din tot. Acum numai tinem legatura si ma simt prost, toate astea din ce cauza? Ca nu am vrut sa fac eu primul pas. Tu fa primul pas, nu te lasa. Baga-te cu el in seama, fa-i complimente, spune-i ca orice fata ar vrea sa fie cu el. Deschide-ti sufletul si spune-i tat, astfel o sa iti para rau ca ai avut sansa, da nu ai profitat de ea.

Ce pot sa zic? decat bafta sa ai!

Si mult curaj sa ii spui ce simti.

Succes!

| maria4567 explică (pentru anonim_4396):

Dar este problema si putin de varsta e cu 4 ani mai mare ca mine el e major si eu sunt minora din cauza asta si totusi multumesc pentru sfat e unsfat foarte bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru maria4567):

Si eu vorbesc cu cineva cu 6 ani mai mare ca mine laughing nma ce am facut 18 ani laughing deci varsta asta nu prea conteaza laughing

| maria4567 explică (pentru anonim_4396):

Tot nu am cum deoarece el vine pe la mine si eu sunt foarte rusinoasa dar supa chestia nu cred ca o sa mai dau fata cu el crede-ma

| anonim_4396 a răspuns (pentru maria4567):

Atunci tu stii cum faci, depinde de tine ce vrei sa faci
Bafta multa

| marycroitor a răspuns:

Stai un pic ca nu inteleg:lui ii place de cineva si suntem facuti unul pentru altul? tu chiar nu gandesti? sau nu vrei sa gandesti? doamne e plina lumea de baieti, chiar merita sa plangi dupa unul? revin-o cu picioarele pe pamant si incearca sa vezi altfel situatia, cam de ce il iubesti? merita? si plus la asta fa ceva cu viata ta, ca din acestea iti spun sigur ca o sa fie 10000.fii desteapta

| Sybel a răspuns:

Deci daca iti place de el ii faci curaj si ii zici in fata,, Bai baitule mie imi place de tine " pare greu dar e mai bine decat sa stai cu sentimentul ca puteai face ceva dar n-ai facut. Bafta....pwpkiss