| laviniabeluska11 a întrebat:

TPU! Stiu ca nu e ok ce-am facut, dar nu ma judecati prea mult. Acum cateva zile am cunoscut un tip pe facebook si dupa 2 zile m-am culcat cu el. Partida in sine a fost foarte faina, adica a inceput foarte dragut, m-a sarutat jos, pe picioare, pe abdomen, pe sani, pe spate, pe gat, pe cap si m-am simtit minunat. Cand ne-am trezit dimineata, mi-a zis ca ne vedem seara si am tot vorbit, iar seara mi-a zis ca se simte foarte rau si ca nu putem sa ne vedem. Si eu m-am enervat si am inceput sa vorbesc cu el in zeflemea si sa nu ii mai acord nicio importanta. Si el imi trimitea mesaje lungi si eu ii raspundeam sec, cu da, nu, aha si asa mai departe. Vazandu-ma asa crizata, mi-a zis sa ne vedem exact in momentul ala si eu i-am zis ca nu vreau, pe un ton naspa. Ziua urmatoare m-a bagat in seama si m-a intrebat daca mi-a mai trecut supararea si daca vreau sa ne intalnim. Ne-am vazut si el parca voia sa ma pupe si sa ma tina de mana, dar eu eram foarte rece si parca absenta la tot ce spunea el. Am iesit din nou pe seara si la un moment dat, l-a intrebat cineva daca suntem impreuna si el a zis ca da, iar eu am zis ca noi doar ne plimbam si atat si banuiesc ca s-a simtit naspa. Aseara mi-a zis ca se simte rau si m-a intrebat daca vreau sa dorm la el, iar eu i-am zis ca nu si ne-am luat iar aiurea. Si azi nu mi-a mai zis nimic. Ce mai vrea el inca?

15 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cred ca tu ai cam profitat de el, probabil tipul chiar vrea ceva serios gen o relatie si se poarta destul de dragut, iar tu esti acida si faci pe smechera

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hopa domnisoara studenta studioasa si sfioasa a devenit fata rea, mai tineti minte cand o apucau scenariile despre sex cand un baiat a invitat-o la el in camera sa invete iar la acesta s-a repezit imediat in patul lui? E normal, esti de apreciat ca iti traiesti la maxim studentia.Mai ai de lucrat la atitudine, esti nasoala rau si foarte insuportabila, nu ma surprinde faptul ca nu ti-a mai dat nici un semn si sper sa nu o mai faca. Asta daca nu vrea sa ajunga la nebuni.

| RAY a răspuns:

Cred ca trebuie sa te controlezi nu e normal sa ai stari de astea, inteleg omul se supara dar tu exagerezi rau, ce sa vrea poate sex, poate te place, o relatie cu tine nu prea se poate

| corbulalbrosu a răspuns:

Inca o partida de sex, probabil nimic mai mult.

| Emilian65 a răspuns:

Sa repetati ce ati facut la 2 zile dupa ce v-ati cunoscut.

| OldSoul a răspuns:

Explica-i ca a fost doar o aventura si aia e...

| minrest a răspuns:

Tot te provoaca sa te enervezi, vrea sa te faca sa o rupi cu el, e si normal, vorba ta, ce sa mai vrea, ca ce a fost de obtinut a obtinut.

| Oana92 a răspuns:

Intrebarea e ce mai vrei tu! Ca omul te-a cautat si dupa sex si s-a purtat ok cu tine. Dar tu esti prea rasfatata si nu poti accepta faptul ca omul poate chiar a avut o problema. Esti obisnuita sa fii in centrul atentiei si sa nici nu ai ocupatie, normal ca e ciudat pentru tine ca un om sa nu isi doreasca sa fie 24/7 lipit de tine...

| Goete a răspuns:

Ne putem cunoaste pe internet?

| Goete a răspuns:

De ce vi se pare atat de clar ca vrea doar sex?

| MistretulPufos a răspuns:

Ce boli transmise sexual ai luat? laughing

| A7n7d7r7a a răspuns:

Scuza-ma dar singura persoana din povestea asta care vrea ceva imoral esti tu! Adica ai fost de acord sa o faci de la prima intalnire, fara macar sa il cunosti indeajuns si acum ca el se implica din ce in ce mai mult si se straduieste sa iti faca pe plac te intrebi "ce mai vrea inca?".

Ei bine, ar trebui sa fii fericita ca inca mai vrea ceva de la tine. 9 din 10 baieti ar fi renuntat dupa maxim 2 refuzuri dar tu continui sa faci pe nesimtita si el inca e acolo! Ai gasit un baiat bun, genul de baiat pe care foarte multe fete cuminti, intelegatoare si bune la suflet si l-ar dori.

Nu te mai comporta cu el in halul asta pentru ca o sa se considere vinovat. Vorbeste frumos si calm cu el si explica-i ca nu il placi, ca nu simti nimic si ca nu vrei sa il mai vezi. O sa se resemneze si te va lasa in pace.

Inca ceva: Pe tine nu te-a durut niciodata capul? laughing E om si el, ca tine, ca mine, ca noi toti. Stiu, pare o scuza banala, dar asta nu inseamna ca este o minciuna! Gandeste-te putin si la nevoile celor din jur...

| AleisterHN a răspuns:

Go ahead girl, a little more of "surf n turf" don't hurt anyone.

| anonim11xx a răspuns:

Deci de ce nu am si eu noroc de o tipa ca tine...laughing

| Pwptpu28 a răspuns:

E clar ca te foloseste pentru inca o partida.Fa cum crezi de cuviinta