| Bastanul2018 a întrebat:

Suneti-mi va rog frumos daca ati mai practicat, cand va saturati sa faceti sex in casa in pat, in ce locuri ati mai incercat? Si cum vi s-a parut? Multumeac mult!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de masturbare atunci raspunsul este DA. depinde unde si cand poti

| alina2k18 a răspuns:

Tot in casa e mai binewinking
Balcon, debara, baie, bucatarie, in living la geam, pe hol langa usa de la intrare...winking
Sau in subsolu blocului pe conducta de apa caldawinking pe aia de rece merge varawinking

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pe masa, in bucatarie, in baie, pe camp, in masina, in barca pe apa, in mare, in rau, in parc, in padure.

| AlexSalling a răspuns:

Peste tot. Cel mai fain a fost la Padurea Verde din Timisoara. Parca ne simteam intr-un film horror. A fost "bine", pana a venit un barbat cu ditamai scula si bolnav mintal (avea pantalonii, chilotii jos), ca vrea sa se bage si el. Atunci cine a luat-o la sanatoasa? Nebunii, noi. Deci, daca este un loc in care nu exista posibilitatea sa fii prins, este super. Adrenalina, dar exista mai multa adrenalina cand te prind. Deci oricum laughing

| PuntIle a răspuns:

Bai "Multumeac" nu cred ca conteaza locatia dar du-te in parc daca chiar ai nebunia in tine.