| Anaa20 a întrebat:

De ce de obicei un baiat care nu e in stare sa recunoasca, ca nu poate avea o relatie serioasa cu o fata, foloseste ca scuza : te vad ca o buna prietena, nimic mai mult? Cum poti vedea ca o simpla prietena o fata cu care ai tot felul de gesturi, tot felul de glumite si apropouri, o legatura speciala si mai ales ca acel baiat afirma ca este atras de fata respectiva si cand i se pune STOP joc pentru a stabili ceva serios sau nimic, merge pe varianta cu buna prietena si nimic mai mult?!

Răspuns Câştigător
| IuLLyaa02 a răspuns:

Probabil nu stie ce vrea. sau vorbeste cu tine pentru un anume scop fi si tu atenta. asa sunt baietii in general le place sa vorbeasca si sa glumeasca cu cat mai multe fete pana pica unalaughing intreaba.l si tu daca poate fi ceva intre voi daca spune ca nu atunci lasa.l in lumea lui. baieti sunt pe toate drumurile

1 răspuns:
| 0andreea1 a răspuns:

Orgoliuuu:O.Toti baieti sunt la feloh go on.