| jasmine11 a întrebat:

sunt cu un baiat de un an si cateva luni, si il iubesc foarte mult, in primele luni cand el nu era asa atasat de mine, ma alinta mult mai mult, si imi zicea tot timpul ca ma iubeste, acum dupa un an, cand stiu ca ma iubeste nu o mai face, nu ma alinta si asteapta tot timpul sa ii spun numai eu ca il iubesc, ceea ce nu imi place, si el zice ca e prea mare sa ma alinte si prosti de asste, si ca sa ma maturizez, nu ma intelege niciodata, si vreau sa ii explic ca eu am nevoie de asa ceva, si nu stiu cum, va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Sophiee a răspuns:

Spune-i ca afectiunea pentru o persoana se arata la orce varsta,ca simti nevoia sa fi alintata,sa iti demonstreze ca te iubeste. Explica-i ca sunt oamenii casatoriti de atatia ani care inca se alinta, si ca nu tu trebuie sa te maturizezi, e perfect normal sa-ti doresti asta din partea lui. pupici:*

| TheBaby a răspuns:

Spune-i ca ţi-e dor de vremurile de demult...
Sau poate el nu mai ţine la tine la fel ca tine şi nu te merită! Întreabă-l dacă mai ţine la tine... dacă te mai iubeşte!

Răspuns utilizator avertizat