| dimanela a întrebat:

Buna TPU.Sunt foarte ingrijorata din cauza faptului ca mi-a intarziat menstruatia 5 zile.Sunt activa sexual si mereu ne projejam.Cu cateva zile inainte de data in care trebuia sa-mi vina am avut contact sexual protejat iar la cateva zile am avut o sangerare,nu foarte abundenta si am crezut ca mi-a venit, insa a doua zi si zilele ce au urmat nu am mai avut nimic.Mentionez ca am o alimentatie dezechilibrata:sar peste mese, mananc foarte putin.Credeti ca as putea fi insarcinata? Multumesc

Răspuns Câştigător
| AliiiArr a răspuns:

Daca v'ati protejat nu ai de ce sa-ti faci probleme, poate fi o dereglare menstruala. Stai linistita, nu ai de ce sa-ti faci griji!

2 răspunsuri:
| DanielaDanaDani a răspuns:

Da, pana la varsta de 16 ani mereu sunt dereglari si sunt sigura ca si acum, stiind ca te-ai pretejat nu ar trebui sa-ti faci probleme!

| dimanela explică:

Va multumesc!