| AndreeaSaby a întrebat:

Buna TPU! Sunt impreuna cu iubitul meu de 10 luni. Suntem amandoi pe clasa a 9a, dar in clase diferite. Eu la filologie si el la stiinte sociale. Mi-a tot spus ca nu ii place clasa, profesorii, colegi si ca vrea sa se mute. Eu i-am spus sa se mute la filo sa fie cu mine in clasa si a acceptat. Credeti ca este bine ca o sa fim amandoi in aceeasi clasa 4 ani de acum incolo sau nu?

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Parintii mei au fost colegi de liceu, iubiti si uite ca acum sunt tot impreuna si la pensie, deci e bine, numai sa nu va certati intre timp ca atunci nu va mai fi bine

| LineGuide a răspuns:

E un mic avantaj, dar totusi va da mai putine lucruri de discutat, si va apropie pana la refuz unul de celalalt. Uneori relatiile tin chiar si daca membrii ei se vad, si vorbesc extrem de des, dar totusi spre final apare tacerea, si uzualitatea, ceea ce mereu sta in calea perfectiunii.
Mult noroc!

| sayWhaaat a răspuns:

Intr-o alta intrebare ai spus ca iubitul tau are 18 ani.
Deci, troll, poate cineva bana acest individ?