| vladionut94 a întrebat:

sunt "intr-o relatie" cu o fata, din orasu in care stau in prezent cu multe despartiri impacari, drame, am facult multe impreune si multe alte etcr, m-a parasit o data pentru ceva coleg de lucru unde lucreaza ea eu momentan sunt la facultate anul 3 in cluj la ubb fsega si distanta ne omoara relatia, am aflat ca de pe contul ei de Facebook ca ma inseala cu colegu eu de lucru am crezut ca sunt doar prieteni, dar am venit acasa unde stau intr-o vinere si intamplator am dat de ei pe strada stiind ca sunt la cluj, am avut niste nervi de i-am luat la palmi si i-am zis sa nu mai caute niciodata, nu am mai vrut sa aud de ea 2 luni pana ce ea disperata imi cere in fel si chip impacare ca nu poate trai fara mine ca o fost prosta etcr, am iertato, asta o fost in primavara, iar in toamna iar mi-a facut treaba asta, am si dupa cateva saptamani iar so intors la mine.eu am iertato iar pentru ca nu imi pasa de ea ca eu nu punem nici o baza nici nu ma interesa doar asa sa creada ca suntem impreuna ca orice om are dreptu la o doua sansa, stiind ca ceva nu este ok, am zis ca i stiu contul de Facebook hai so spionez putin, si am aflat ca vorbeste,, prieteneste" cu un baiat si am aflat ca ea zicea ca oare cum so impacat cu mine si ca nu m-am schimbat cu nimic si nu este fericita alaturi de mine, si va intrebati de ce nu o parasesci pe ea pentru simplu motiv ca mai am si eu cu cine face dragoste cand vin acasa de la cluj am cu cine iesi, am zis ca suntem kit ca oricum o insel si eu cu fete cunoscute pe la faculta aventuri de scurta durata, oare ar merita sa ne despartim sau ramane impreuna numa asa de dragu vremurilor bune pentru ce o fost intre noi ca eu la inceput am avut planuri de nunta cu fata asta, si dupa ce am vazut ce panarama ca se poate combina foarte usor cu orice baiat oare se mai poate face ceva relatie serioasa cu fata asta, ca daca m-a inselat odata ma insela si a doua oare si tot ea vine sa imi ceara iertare ps:am ajuns la cocluzia ca fata asta este panarama, daca un baiait i scrie pe Facebook sa iasa la un suc cu ea merge si daca ar cere ceva in plus bag mana in foc ca nu ar refuza, ce ziceti fata chiar este panarama sau nu? mie oricum nu imi pasa de ea numa vreau sa stiu daca am eu o problema ca umblu cu fete de moravuri usoare

Răspuns Câştigător
| Wargasm a răspuns:

Din ce ai scris aici, problema nun e la tine. Poți să umbli cu orice fel de persoană. O fată cu moravuri ușoare câteodată iubește mai adevărat decât una dusă la biserică excesiv. Nu ai nevoie de o ignorantă în viața ta decât dacă ești conștient de asta și ești împăcat cu ideea că te înșală. Asta înseamnă să nu te deranjeze. Nimeni nu e panaramă, fiecare trăiește după propriile-i reguli. Accepți și mergeți mai departe (unde-o duce drumul ăsta) sau încetezi relația asta pentru că îți produce rău.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ma mir ca te schimba asa la cum scrii laughing Serios, e jenant pentru un student in anul 3 sa scrie in halul asta.
Revenind, e clar ca nu va potriviti, deci ori ramai prieten cu beneficii cu ea si gen doar va folositi unul pe altul fara sa va cereti nimic in schimb pana cand va gasiti un partener stabil, ori renunti de tot la ea. Atlceva n-ai ce sa faci.

| Laura a răspuns:

Dacă sunteţi chit de ce doar ea e panaramă?

| Violleta2022 a răspuns:

Deci ea este panarama daca iese cu altii, dar tu cand iesi cu altele nu este panarama, nu?
Cu ce esti tu mai bun cand o inseli, cand si ea face exact la fel?
Eu cred ca amandoi va meritati unul pe altul, nici unul nu sunteti mai rasarit ca celalalt!