| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU! Sunt o fata adolescenta si de 1 luna sunt indragostita nebuneste de o alta fata. Cum credeti ca ar trebui sa procedez? Cum as putea sa o abordez? Eu sunt mai timida de felul meu Mersi frumos de Raspuns si nu uitati DAU FUUUNDA!

15 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

O fata nu poate sa iubeasca o alta fata.Bine ar fi sati schimbi orietarile pentru ca o sa suferi mult asa.

| Heather2001 a răspuns:

Esti lesbiana, yuk scarbos.baietii sunt niste fapturi minunatelove struck, cum se poate sa nu iti placa?confused

| DodoPunkt a răspuns (pentru Heather2001):

Aaa...asta explica de ce eu sun gay... laughing

| Heather2001 a răspuns (pentru DodoPunkt):

Lol...probabillaughing cine stie ma rog cred ca normal este sa iti placa sexul opus.deci fiind fata am zis ca baietii sunt minunati, pentru baieti fetele ar trebui sa fie minunate xD

| oanard174 a răspuns:

Mergi lau un psiholog ceva, nu e normal, Dumnezeu nu a lasat asa ceva.

| Alyceee a răspuns:

Uneori la adolescenta ti se-ntampla lucruri stranii. E posibil ca si asta sa fie doar un lucru straniu. Poate doar ai impresia ca esti atrasa de fete. Gandeste-te de ce nu-ti plac baietii si ce fel iti place tipa asta. Poate e doar un fel de admiratie pentru ea...

| DaReZon a răspuns:

Pentru mine nu e o uimire sa aud asta. In facebook vad mereu [Fata] in a realationship with [alta fata]. Pentru tine pare normal dar gandeste-te daca as fi eu homosexual mai arata cu degetul >.> Cauta un baiat soro... Dumnezeu a lasat pe pamant barbat cu femeie. Succeswinking

| DrunkenRat a răspuns:

Nici o sansa daca cealalta are o alta orientare... Dar din moment ce e tot fata, iti e usor sa o abordezi *chiar si virtual*.

| вèiiiвiii a răspuns:

• Depinde daca acea fata are aceiasi orientare esxuala iti este usor, dara daca ei ii place sexul opus ei thinking, ce sa iti spun succes. Incearca sa te apropii de ea prin deferite activitaii placute ei. • Incodata succes!

| simona223 a răspuns:

Incearca sa afli daca are aceeasi orientare ca tine dupa aia incearca sa o abordezi.nu te grabi. dupa aia daca te refuza ti-ai dezvaluit secretul

Răspuns utilizator avertizat
| anduta1999 a răspuns:

Esti lesbianca nu ai cum sa placi alta fata.Imi pare rau incearca sa intelegi asta.Succes

| georgiakiss a răspuns:

Buna! Nu stiu dar parerea mea e ca ar trebui sa ii faci complimente, sa ii fii alaturi sa nu o sperii cu ceva. dar mult succes bafta laughing.

| ColT a răspuns:

Spunele parintilor sa te duca la un psihiatru.

| danybwa a răspuns:

Uite da-mi add : alexandra. lorena. si iti voi explicahappy