| Dog4234 a întrebat:

Vă pun o singură întrebare: de ce fetele pe lângă care trec se tot uită după mine?
Nu toate dar majoritatea. Nu înțeleg, de ce.
Nu sunt cel mai frumos băiat din oraș ca să zici că vezi doamne, sunt fotomodel și au după ce se uita. E o fată frumoasă din oraș, gen când ne întâlnim întâmplător, tot întoarce capul după mine și nu înțeleg de ce. Gen nu pricep de ce tocmai acea fată care ar trebui să stea cu băieți cool, se uită după mine.
Vă rog să-mi dați un răspuns logic.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant tipe care au atractie spre indivizii urati sau haina de pe ei, tinuta sau masina care o conduce daca atrage priviri.

| PuieMonta2002 a răspuns (pentru mgtow):

VW T2 / T3 ar atrage priviri?

| mgtow a răspuns (pentru PuieMonta2002):

A mea atrage GT86 toyota cu modificari estetice

| darrio2007 a răspuns:

Poate ai mancat ceva si esti murdar la gură.

| DeyCj a răspuns:

Poate ai ceva special ce atrage atenția fetelor.Și după mine se mai uită câte o gagică două, chiar dacă am verighetă. Uită-se că nu le costă nimic laughing)).

| RAY a răspuns:

Dacă se uita nu înseamnă că te place, poate rade de tine, sunteți visători și imaturi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La întrebarea ta, logica nu funcționează.
La coeur a ses raisons que la raison ne connait pas. zice franțuzul. Inima are motivele ei, pe care rațiunea ( logica) nu le cunoaște.
Se numește a avea pe - Vino-n coace.
Care se continuă cu - Lasă-mă și nu-mi da pace.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil si baietii se uita, si ORICE persoana. Adica este oarecum normal sa se uite cineva la tine cand trece pe strada, doar ca nu ai bagat tu de seama happy

| Sofer a răspuns:

Ai ceva ce ii atrage atenția. Și după mine se mai uita fete.

| alexalx1234 a răspuns:

La mine se uită doar ca să râdă împreună cu prietenele sau iubiții lor, mereu am pățit la fel. Poate așa e și la tine.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu exista un răspuns logic la aceasta întrebare fiindcă nu știm ce este în mintea altor persoane. Poate semeni cu cineva cunoscut lor. Poate le place ceva la tine. Exista mai multe posibilități. Și eu merg pe stradă și de foarte multe ori sunt persoane ce îmi "cauta privirea". Nu pot sa îmi explic de ce. Dar efectiv se uită în ochii mei pana la uit și eu la ele și pana trec de ele. Nici eu nu sunt vreo frumusețe laughing dar nici nu se uita în scopul de a râde sau chestii de genul și nici eu nu pot sa îmi explic. De multe ori, dacă sunt cu alte persoane lângă mine și se întâmplă să se uite cineva asa la mine, sunt întrebata dacă le cunosc.

| TLF92 a răspuns:

Ce **** ati mancat mah cand v-ati nascut si ce sa intelegem din asta CA TE LAUZI sau cum?

| confusedgirl223 a răspuns:

Poate ai ceva pe talpa...de unde sa stim noi?

| MihaiOvidiu757443 a răspuns:

Te intorci si tu la si ii zici:
-Ce te uiti fa viata mea asa la mine, n-ai mai vazut mascul alfa? Daca vrei iti dau de nu-ti mai trebuie **** in viata ta.