| seby1718 a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti la o intrebare.
Ultimul ciclu al prietenei mele a fost pe 11 ianuarie iar acum 13 februarie ciclul a intarziat 2 zile, tot astazi are pe lenjerie pete maronii putine, preciez ca amandoi suntem virgini, am practicat petting pe 25 26 ianuarie si pe 6 februarie. Credeti ca ar putea fi o posibila sarcina? Amandoi avem 17 ani. La petting tot timpul ea a avut lenjeria pe ea, iar imediat ce ejaculam mergeam la toaleta. Ne este foarte frica simte dureri de menstruatie dar simte si dureri ce nu ar fi de la menstruatie. Multumim anticipat.

Răspuns Câştigător
| maverick69 a răspuns:

Nu vă mai faceți griji. Excitația produsă a provocat întârzierea despre care vorbești. Chiar nu e cazul să îți faci griji de sarcină.
Happy petting!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Neavand nici cele mai elementare cunostinte de anatomie, nu poti intelege ca o sarcina nu se poate forma in afara vaginului, prin chiloti, maieu, blugi, prosop, perdele ori apa din cada - nu, chiar nu se poate ramane insarcinata din asa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin insasi aparitia si existenta simptomelor premenstruale reprezentate prin durerile care se manifesta de obicei in cazul ei, se poate afirma fara a gresi ca in conditiile descrise NU s-a putut forma sarcina astfel ca negresit va porni menstruatia in zilele urmatoare. GARANTAT. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca a fost doar peting, nu poate fi gravida.

| AjutorNeconditionat a răspuns:

O sarcina este imposibila atata timp cât lichidul spermatic nu a avut contact direct cu vaginul!