| seby1718 a întrebat:

Exista vreun risc de sarcina daca prietena mea purta lenjerie intima? Se poate scurge sperma spre vagin chiar daca ea purta lenjerie? Amandoi suntem virgini si organele noastre niciodata nu s-au atins in mod direct, ea mereu purta lenjerie intima dar noi am mimat un act sexual(petting) acest lucru s-a intamplat pe 2 mai(inainte cu o zi sau in prima zi de fertilitate conform unui calculator de pe internet la un ciclu de 30-31 zile cum este cel al prietenei mele). Ciclul ei trebuia sa apara pe 19-20 mai dar astazi suntem pe 26 si inca nu a aparut. Acum 2 zile a simtit mici dureri menstruale de o secunda rare si ieri dimineata cateva dureri menstruale mai puternice, dar astazi nu a simtit absolut nimic. Va rog raspundeti. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| zNCrys a răspuns:

Nu, nu este însărcinată. Daca spermatozoizii nu au pătruns in vagin prin nici o cale, sansele de sarcina sunt 0.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La asemnea practici nici nu va intereseaza perioada de ne/fertilitate ca oricum si fertila sa fie n-are nicio sansa sa ramana gravida. Sa citez din marii clasici, ana maria, " prin chiloti nu ramane gravida"

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, nu este risc de sarcină stai linistit.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa fie gravida.

| Public22 a răspuns:

Probabil are niște dereglări hormonale. E greu sa cred ca e însărcinată