| Alecutssa a întrebat:

Am si eu o problema si vreau sa ma ajutati cu un sfat.
A venit o prietena la mine si nu mai vrea sa plece!sad Nu stiu cum sa ii zic sa plece, de frica sa nu se supere si sa ma bata.
Va rogg, ajutati-ma cu un sfat cat se poate de repede!

P.S : Acum e la baie deci grabiti-vaaa!
P.S2 : Scuzati categoria dar e urgenttt!

Răspuns Câştigător
| LucyLiu a răspuns:

WAIT A SECOND! AIA NU MAI PLEACA DIN CASA TA? Nu este normal. Ii zici pe un ton politicos ca esteo ora la care tu te odihneai si ca nu poti s-o amani. Daca-i fata desteapta, va intelege... daca nu atunci ii spui din nou pe un ton politicos sa plece deoarece nu se cuvine. AIA ESTE CASA TA NU A EI. NU FACE EA REGULILE, CI TU! Iar daca sare la bataie, ia si tu o bata si amenint-o cu ea pana pleaca!

SPER CA TE-AM AJUTAT! happy

| Alecutssa explică (pentru LucyLiu):

Multumesc de sfat dar nu a mers!
Am mintit'o ca trebuie sa ma trezesc de dimineata sa merg la biserica. n-a vrut sa plece.
Apoi i-am spus ca mama nu ma lasa cu copii la mine cand nu-i acasa. si nici asa!
mi-e frica de eaa, plus ca mi-a mancat clatitele.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i adevarul....ca te deranjeaza prezenta ei si ca ai nevoie de intimitate

| ButONaSirynuKA a răspuns:

Iesiti afara si spune-i sa jucati fatea-scunselea si u intri repede in casa si incui
....nu stiu poate merge