| marinka25 a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutati- ma cunosc de mult timp cu un baiat suntem din acelasi oras si m-a chemat sa merg cu el la niste prieten la o petrecere, si asa sa primit ca am facut drafoste cu el, si acum mii interesant cum credeti ce se va schimba in privinta mea/? dar inainte de asta el mea spus ca ( eu inca nu am avut nici o fata cu care sa ma intilnesc, asa ele cred ca se intilnesc cu mine-- trebuie sa te distrezi cit esti tinar) el are 22 de ani. ajutati-ma va rog mult

7 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Depinde de el de gandirea lui poate sa iti zica in fata "doar asta am vrut"

| DeeaMarry a răspuns:

Eu cred ca s-a distrat si cu tine, la fel cum a facut cu toate celelalte fete. Ca doar trebuie sa te distrezi cat esti tanar! Ce mentalitate aiurea...

| Tmcn a răspuns:

Nici din întrebarea şi nici din explicaţia pe care ai dat-o nu am înţeles nimic. poate ar trebui să mai dai pe la şcoală.

| colorsfive a răspuns:

Poate ca nu e genul de baiat care sa fie intr-o relatie de lunga durata ci doar sa aiba nopti de dragoste cu diferite fete, si daca este asa sa stii ca nu o sa-l poti schimba, presupun ca ai 16 17 ani asa ca mai bine distreazate cat vrei du-te intr-un club cu prietenii etc. si daca vrei sa ai o relatie serioasa ar trebui de la 18 19 ani in colo asa nu ti-ai pierde cei mai frumosi ani din viata cu o singura persoana si de la 18 19 ani ai stii si tu mai mult ce vrei de la viata

| vRaz a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai ca sa iti pot da un sfat. Presupunand ca ai intre 15-17 ani, lasa-l in pace! Clar! Daca ai intre 18-20, incearca sa il faci sa te doreasca, nu trebuie sa mergi in limba dupa el sau asa. Lasa-l pe el sa vina la tine. Sper ca te-am ajutat happy

| AnonimNeamt a răspuns:

Inseamana ca el vrea doar sa faca dragoste cu ele..si dupa le arunca..ai grija. fundita?

| marinka25 explică:

Intelegetzi el ma suna, ne vedem des nu e prima data cind esim impreuna si niciodata nu a dat ceva semne ca vrea dragoste cu mine. Doar atunci seara asa sa primit