| marinka25 a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutati- ma cunosc de mult timp cu un baiat suntem din acelasi oras si m-a chemat sa merg cu el la niste prieten la o petrecere, si asa sa primit ca am facut drafoste cu el, si acum mii interesant cum credeti ce se va schimba in privinta mea/? dar inainte de asta el mea spus ca ( eu inca nu am avut nici o fata cu care sa ma intilnesc, asa ele cred ca se intilnesc cu mine-- trebuie sa te distrezi cit esti tinar) sad el are 22 de ani. ajutati-ma va rog mult

Răspuns Câştigător
| mihaMGB a răspuns:

Scumpa,nu iti inteleg nelamurirea! baiatul ti'a expus clar situatia de la inceput,ti'a spus cu gura lui ca doreste doar sa se distreze cat este tanar,si ca nu doreste relatii, ci doar ofera sperante neintentionat/intentionat doar pentru a primi ce doreste, si anume o partida de sex, nu dragoste.Tu i'ai facut jocul, te'a notat si pe tine pe carnetel si atat.Nu este nici o problema in faptul ca ati facut sex de la prima intalnire,ai vrut sa te simti bine, e ok, este problema ta, dar nu spera acum la o relatie, si mai ales la una serioasa bazata pe sentimente. eventual daca l'ai satisfacut foarte bine te va contacta si a2/3/7a oara.

11 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cred ca a zis ca nu a insemnat nimic pentru el.pur si simplu a vrut sa se distreze, si te-a gasit pe tine. Nu-ti fa iluzii, ca daca era sa tina la tine, nu faceati dragoste de la prima intalnire.

| BloodyBlade a răspuns (pentru Djlsghtnquuw):

Da ai dreptate

| marinka25 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Noi am servit atunci putin si asa s-a intamplat, dar nu e prima intilnire si plus nu mea dat niciodata de inteles ca vrea dragoste cu mine... chiar nu tine la mine? si nu s-a schimbat nimic

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru marinka25):

Uite,daca tineala tine, te cauta a 2-a zi, si alt motiv, nu zicea ca trebuie sa te distrezi cat esti tanar, asta se intelege de la sine ca nu vrea nimic serios. Mai bine ai cauta pe cineva care tine cu adevarat la tine, nu care cauta doar distractie.

| dragonasuAk47 a răspuns:

Invata sa scrii corect daca vrei sa intelegem

| costiyooo a răspuns:

Ia un dex in mana papusa in timp ce faci dragoste... poate se prinde ceva de tine.

| mihaMGB a răspuns (pentru costiyooo):

Mai dar eu chiar nu va inteleg fratilor! Cum puteti da lectii de gramatica bazandu-va pe ce scrie cineva pe internet,adica tastand niste butoane! serios! daca ai fi vazut un text scris de mana, as fi inteles mustrarea, insa fata o fi tastat repede, fara sa verifice, in oric caz nu poti sa ii judeci bagajul cultural/cunostintele generale/nivelul inteligentei/etc bazandu'te pe un simplu text postat pe internet! Punct!

| costiyooo a răspuns (pentru mihaMGB):

Nu conteaza unde scrii. daca nu ai treaba cu gramatica gresesti si pe net si la scrisul de mana.asa ca mai lasati sexu pe mai tarziu si mai invatati sa scrieti.

| marinka25 explică (pentru costiyooo):

Eu intr-adevar am scris repede si nu am vazut ce am scris, si nu e nevoie sa ma judeci pentru asta

| costiyooo a răspuns (pentru marinka25):

Ok. un id se poate?:d

| mihaMGB a răspuns (pentru costiyooo):

Scuza'ma dar de ce te'ai exprimat folosind pluralul? T'i se pare ca am nevoie de lectii de gramatica? sau ca nu stiu sa scriu,sa ma exprim? In orice caz imi sustin parerea, si ba da, conteaza unde scriiwinking, si daca doresti sa judeci un om dupa o postare grabita pe internet, asta este treaba ta la urma urmei, doar ca m-am ofensat in momentul in care am vazut pentru a N mia oara observatii de genul, mai ales cand cineva are nevoie de un sfat/ajutor si nicidecum de o parere legata de lb.romana.