| CristianTello123 a întrebat:

va rog sa ma luati in serios. Am 13 ani fac 14 in decembrie anul acesta. Penisul meu cand e culcat are 5 cm si sculat are 8-9 cm. E foarte mic? Am 164cm inaltime si 68 de kg daca slabesc o sa creasca? Acum sunt la cura. Pls help

6 răspunsuri:
| Andrei296 a răspuns:

Ba sincer eu ma 12 ani si penisul meu sculat are vreo 9 cm si vb serios culcat nu stiu nu l-am masurat

| CristianTello123 explică (pentru Andrei296):

Asta conteza de la om la om dar daca slabesc se accelereaza procesul de crestere? Tu esti slab?

| Andrei296 a răspuns:

A scuze am uitat sa zic ceva bea niste enrgizante vreo 3 pe saptamana maxim 4 incearca sa le pui corect mananca cate banane vrei tu de asta africani o au de 40 de cm culcat vb vine mananca banane ele accelereaza cresterea de hormoni eu din cls a 5 deja avaem mustata am mancat prea multe banane

| BubuVlad a răspuns (pentru Andrei296):

rolling on the floor bha prostesti copilu

| thenewshit a răspuns:

Ai timp suficient. La 12 ani e normal sa ai inaltimea pe care o ai. Esti la pubertate, treci prin niste schimbari greutatea variaza. Cand incepi cresterea accelerata ( pe la 14 ani ) o sa fi uimit de silueta ta laughing. Cat despre penis, altii nu il au atata nici la 25 de ani. Inca esti mic, mai asteapta o vreme si lucrurile o sa fie normale.

| CristianTello123 explică:

Da aici e vorba de la om la om dar daca slabesc are loc o accelelare a cresterii?