| WizardShield15 a întrebat:

Salut, am 11ani si am penisul sculat de 10cm! Cum pot sa il fac sa crească? Plss help me!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana la 20 de ani cand se incheie cresterea ta, o sa creasca odata cu tine.
Tu ce vrei acum, sa ai un organ de 20 de cm la doar 11 ani, la ce ti-ar folosii?

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar prin asteptare si multa rabdare vei "reusi" sa-ti vezi penisul crescand de la sine, incet incet, devenind tot mai mare si mai mare. Probabil ca vei mai intreba de cateva ori deoarece totusi deocamdata esti la varsta copilariei si mai ai mult de asteptat pana la majorat sau maturizarea ta completa. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l sa creasca natural pana la 18 ani.

| Mieeez666 a răspuns:

Ba...Voi sunteti prosti?
Mars in mortii ma-tii si vezi-ti de scoala, futu-te-n gura.

| KanezuY a răspuns:

Il legi de clanta de la usa si creste.

| ZMUCI a răspuns:

Trage de el si daca nu merge incearca sa folosesti placa de indreptat parul.