| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa nu radeti! Am si eu o intrebare : imi place foarte mult de o fata si vreau sa fiu prietenul ei. Cum ii cer prietenia : 1) "Vrei sa fi prietena mea?" 2) "Vrei sa fi iubita mea?" 3) "Vrei sa stai cu mine?". Raspuns rapid si bun funda big grin!

Răspuns Câştigător
| TurboBoost a răspuns:

Nici una dintre cele de mai sus, asta daca nu o faci pe internet. Cel mai frumos ar fi sa faci asta in realitate, fata in fata, si nu cu apropouri sau chestii de genul, pur si simplu daca simti ca va placeti ai putea incerca, cu riscul de a fi refuzat. Nu multi mai au demnitatea sa zicem sa o zica in fata, frumos si sincer. Toti se folosesc astazi de facebook messenger si alte retele de socializare, care nu fac in final decat sa le distruga relatia usor si sigur.

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Copilas trist stii ce inseamna ''iubita''

| AnemonaP a răspuns:

Buna.Nu vreau sa par rautacioasa, dar in toate cazurile se scrie,, vrei sa fii". Eu cred ca ar fi ok sa o intrebi :,, Vrei sa fii prietena mea?" sau,, Vrei sa fim impreuna?" Succes.

| neutrino a răspuns:

Intrebi, pe rand, toate cele 3 variante: dar daca zice da, ce te faci?

| msKat a răspuns:

Sarut-o daca te lasa sa o faci ii place de tine

| Diana1417 a răspuns:

Sarut.o

| marlan a răspuns:

Ma nene daca ai 10 ani ii spui varianta 1 daca ai 13 varianta 2 si daca ai 16-17 varianta 3. am fost cat mai explicit posibil.

| DeNniSaViky a răspuns:

Invita fata la o inghetata in parc ca e cald afara, vorbesti una alta cu ea, fa-o sa rada si cand o duci acasa incerci sa ii dai un sarut. Ce atatea intrebari, daca iti raspunde la pupic, te vrea, daca nu ..lasa o balta :*