| andrey_4244 a întrebat:

Buna TPU.va rog sa nu radeti de mine dar am o mica problema. vreau cu disperare sa fac sex cu profesoara mea de fizica si nu stiu cum sa-i spun. dati-mi niste sfaturi puppy dog eyes fundita si vot pentru cele mai buna happy

19 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu cred ca vei avea noroc, mai ales daca nu esti cel putin in clasa a 10 sau a 11, daca e o profa danara abia intrata in invatamant imediat dupaa terminarea fac. ai sanse 10% sa faci sex cu ea, dar nu sunt sigur ca vei reusi.
Sfaturi, nu cred ca poate sa iti dea cineva sfaturi pentru asa ceva... E imoral in primul rand ceea ce vrei tu sa faci, si apoi tu ar trebuie sa inveti nu sa te uiti dupa fundul si sanii ei.
Nu cred ca iti va da cineva un raspuns care sa te satisfaca...

| liviu42 a răspuns:

Ai o mare problema cu siguranta! fa o poza profesoarei vi acasa o pui pe pc o vezi pe monitor si te apuci de treaba cu gandul la ea. V-ati tampit de tot cu sexul sa va f profesoarele, obsedatilor

| BRG a răspuns:

Disperarea cînd î mi vine rup cămașa de pe mine, rup cămașa de pe mine, textul original era supărarea cînd î mi vine, dar în cazul tău merge disperarea, și un duș rece, știi tu unde.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Ma cu proferioara vrei sa te exmatriculeze?laughing

| Jack a răspuns:

Baiatule ce nu sti tu, este ca fai o mare gresealahappy la fel ca majoritatea baietiilorhappyCica "cum sai spu? " asa ceva nu se spunewinking asa ceva se facelaughing! Putine femei daca le vei intreba (se exclud fetele care au o relatie ) daa vor sa se culce cu tine fara ocolisuri si vor spune da directtongue

| engerAshU a răspuns:

Depine cati ani ai tu si cati ani are ea.

In principiu, zii ca vrei sa faci meditatii cu ea la fizica, ca nu prea ai inteles.
Si la ea acasa, sigur iti va veni tie o idee. happy

| WayToManySuckers a răspuns:

O mica problema?
Cati ani ai tu, cat are ea?
Probabil te-ai tacanit, daca o fi vreo baba de seamana cu bunica-mea iti urez succes, nu-mi spune ca esti clasa a 6 a, de abia te-ai apucat de fizica si a venit o bunaciune [35 rolling on the floor] si ti s-a sculat in timpul orei, pentru ca esti virgin si fetele din clasa te resping te-ai hotarat sa bagi bila in gaura, nu?

| WayToManySuckers a răspuns:

Glumele tale sadice, ne-au facut noua ziua mai buna, sa ne mai impartasesti si noua din prostia ta!

| mypasionareyou a răspuns:

Vrei sa faci sez cu mama talaughing)scuze dar situatia este de natura sa provoace haz. nu mai visa atata si vezi-ti de treaba ta. pe altcineva nu gasesti?happy si ps: dca mai ai fantezii din astea macar nu le mai pune pe TPUhappy

| CrazyTeenager a răspuns:

Pustiule, pastreaza-ti fanteziile pentru tine si pentru partenera ta fidela, mana dreapta.

| php a răspuns:

Caragiale a creat mereu personaje care provocau un ras amar. Prin vorbele lor isi dovedeau insolenta indolenta si prostia.
ASA ESTI SI TU! =]] xD

| UncertainSense a răspuns:

Îi spui ca daca face sex cu tine te apuci in sfarsit de invatat.winking Va merge sigur. Dar daca totusi refuza atunci violeazo frate! bafta!

| DizI a răspuns:

Cati ani are? dar nu cred ca conteaza, iti dau un sfat nu te baga pe profesoare te pot zice parintilor sau sa te exmatriculeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe probleme mai aveti! rolling eyes

| Tudor_2273 a răspuns:

Du-te la ea la meditatii si trage-o laughing))) esti amuzant fratelaughing cati ani ai 13?laughing

| roby_6848 a răspuns:

Deci bine ca ai zis sa nu radbatting eyelashes.sa inteleg ca profa ta arata bine,daca ai vrea sa o faci cu a mea,te-as crede nebun.Poi fa rost de o poza cu ea in ipostaze urate, sau furai ceva, si in amandoua cazurile amenintoo ca daca no face cu tine arati poza/nu-i mai dai acel lucrulaughingbwaii saa stii ca aati tin pumniilaughing

| andrey_4244 explică:

Ma eu am pus intrebarea asta din amuzament nu-s asa obsedat laughing) omfg laughing) ce raspunsuri de nota 10
big grin

| andrey_4244 explică:

Ce miar place sa dau funde la toti ca toate raspunsurile mai facu sa ma prapadesc pe mine de ras laughing

| Danilaescu a răspuns:

Cati ani ai tu? dar profesoara?