| Noonee a întrebat:

Vine Valentine`s Day si vreau sa-i iau ceva simbolic iubitului meu. Suntem adolescenti asa ca nu e vorba de torturi...cine romantice, ceasuri scumpe etc.De scris o sa-i scriu ceva, dar mai vreau ceva.Nu stiu thinking Altii mi-au zis de o cana care atunci cand pui ceva cald apare poza noastra, m-am gandit si la poza intr-o rama frumoasa SAU la un tricou cu un mesaj ceva.Alte idei? :X Funda pentru cea mai...interesanta sau simpla si buna :X PUPICI

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Depinde de ce hobby-uri are. Degeaba ii ei o rama de fotografii daca lui nu-i plac chestiile astea sau pozele. Poti sa te gandesti cam ce te-ar bucura pe tine daca el ti-ar darui ceva. In fond, daca sunteti un cuplu, inseamna ca aveti totusi ceva in comun, deci poti apela si la varianta asta. Poti sa te uiti dupa un breloc cu initialele tale (sau ale voastre). Daca sti ca el nu tine cont asa de mult de cadouri romantice, ii poti lua, pe langa altele, un CD cu trupa sa preferata si o cutie de boboane. Poti, de asemenea sa-i cumperi un parfum care sti ca si-l dorea sau care crezi ca o sa-i placa, alaturi de o felicitare. Nu uita, important este ca ti-ai amintit sa-i cumperi ceva, iar el se va bucura pentru ca acel cadou vine din partea ta.