| anonim_4396 a întrebat:

voua v-am mai trimis un mesaj, iar acum am sa va spun pe scurt ca sa inteleaga si ceilalti. mie imi place de un baiat din ultimele 2 luni de scoala. el nu ma place dar stie f bine ceea ce simt eu pentru el. i-am spus intr-o zoapte pe mess ca-l iubesc, iar asta cu siguranta a fost un soc pentru el.ma ignora oricum tot timpul dar vb in fiecare zi.
acum 3 zile, el a facut de misto de mine(ca de obicei, de altfel)asa ca m-am enervat si l-am dat dracu...nu sunt asa si eu chiar simt ceva pentru el, dar el ma jigneste mereu pe mess, ma ignora iar acum ca l-am dat dracu...nici nu vrea sa-mi vorbeasca si vrea sa-l las in pace.
vreau neaparat ajutor si sa-mi spuneti ce sa-i zic pentru a ma ierta.
sunt f sensibila iar el stie bine.sunt fata, logic si am 15 ani.
dau o funda maaaaaare + vot, dar vreau sinceritate si cel mai bun, le primeste pe ambele.
multumesc din suflet

Răspuns Câştigător
| loredana_6511 a răspuns:

Scz ca iti zic asta, dar daca nu te place nu are rost sa mai incerci. punete tu in locul lui si daca te abordeaza un tip care nu iti place ce faci? deci sincer nu are rost sad imi pare rau ca iti zic astasad asta eh trebuie sa treci peste se mai gasesc baieti nu este el singurul deci mult succes in continuarehappy

1 răspuns:
| Азбука a răspuns:

Of! mai trimite inca un mesaj, detaliat, nu asa pe scuuurt, poate va intelege toata lumea...